MUZYCY

fot. Piotr Tołłoczko

Maja Miro-Wiśniewska / flety, idea   

Flecistka specjalizująca się w instrumentach historycznych, improwizatorka. Autorka projektów intermedialnych, sytuujących flet barokowy w różnych kontekstach współczesnych. Organizuje autorski festiwal instrumentów historycznych CAPPELLA ANGELICA w Gdańsku.

www.majamiro.com

fot. Piotr Tołłoczko

Paweł Grochocki / śpiew   

Zajmuje się stylem śpiewu męskiego i folklorem religijnym, obrzędami i pieśniami pogrzebowymi. Uczy się od wiejskich śpiewaków, prowadzi badania terenowe i warsztaty śpiewu. W 2017 roku w duecie Grochocki_Odorowicz zdobył Grand Prix XX Festiwalu Polskiego Radia „Nowa Tradycja”.

fot. Piotr Tołłoczko

Kasia Kadłubowska / wibrafon, bębny obręczowe

Perkusistka, wibrafonistka, performerka, balansująca między sztukami performatywnymi, konceptualizmem, minimalizmem, muzyką współczesną, elektroniczną i eksperymentalną. Jako liderka własnych projektów i zespołów DualityArtMusic, Mahlukat oraz Women Voice & Beat działa m.in. w Polsce, Niemczech i Izraelu.

fot. Piotr Tołłoczko

Paweł Odorowicz / altówka   

Kompozytor, pierwszy polski „elektryczny” altowiolista, aranżer, producent muzyczny i reżyser nagrań. Ma w swoim dorobku ponad 40 wydawnictw CD i DVD. Aktualnie współpracuje z łódzkim Teatrem CHOREA i Leszkiem Mądzikiem (Scena Plastyczna KUL) prezentując autorską, wykonywaną na żywo muzykę do spektakli.